Koordynatorzy/Instruktorzy

Arkadiusz Stec

Pełni funkcję Prezesa Zarządu. W Active Silesia skoncentrował się na organizacji imprez biegowych. W ten sposób promuje swoją wizję aktywnego wypoczynku w lesie. Zainteresowania:  biegi przełajowe, ornitologia, technika lotnicza, fotografia i rysunek, metal art. Nasz Prezes wspiera wszystkie realizowane projekty i pilnuje żeby każdy czuł się potrzebny i doceniony.

Radosław Krajcarz

Jeden z Założycieli Active Silesia. Przez wiele lat pracował z “trudną” młodzieżą w placówce opiekuńczo-wychowawczej. W naszym Stowarzyszeniu pełni funkcję organizatora zajęć z survivalu, bushcraftu, łucznictwa. Wiele swoich zainteresowań z powodzeniem wykorzystuje w pracy i na zajęciach. Posiada rozliczne talenty manualne (dłubie w drewnie) i jest uzdolnionym perkusistą. Nigdy nie odmawia pomocy i bierze czynny udział w realizacji wszystkich imprez naszego Stowarzyszenia.

Jakub Janicki

W Stowarzyszenie pełni funkcję Zastępcy Prezesa. Człowiek od “czarnej” roboty. Koordynuje wszystkie prace techniczne podczas naszych imprez. Pasjonat oudooru – strzelectwa, łucznictwa, samochodów 4×4. Dzięki niemu na każdej naszej imprezie płonie ognisko:)

Krzysztof Kleszczewski

Szerokie zainteresowania (łucznictwo, strzelectwo, grafika komputerowa, lotnictwo) sprawiają, że Krzysiek “przyciąga” ludzi i w atrakcyjny sposób prowadzi warsztaty. Jest to człowiek pogodny z dużym poczuciem humoru i chęcią do pracy społecznej.

Outdoor Activities