Koordynatorzy/Instruktorzy

Jakub Janicki  ()

W Active Silesia pełni obowiązki Vice i  zajmuje się organizacją zawodów łuczniczych, ze szczególnym naciskiem na łucznictwo terenowe 3D. Krzysztof był Prezesem i współzałożycielem SKŁ  Reflex – klubu łuczniczego. Szerokie zainteresowania (łucznictwo, strzelectwo, grafika komputerowa, lotnictwo) sprawiają, że Krzysiek “przyciąga” ludzi i w atrakcyjny sposób prowadzi warsztaty. Jest to człowiek pogodny z dużym poczuciem humoru i chęcią do pracy społecznej.

Radosław Krajcarz (BUSHCRAFT)

Jeden z Założycieli Active Silesia. Pracuje z “trudną” młodzieżą w placówce opiekuńczo-wychowawczej. W naszym Towarzystwie pełni funkcję organizatora zajęć z survivalu, bushcraftu, łucznictwa. Wiele swoich zainteresowań z powodzeniem wykorzystuje w pracy i na zajęciach. Posiada rozliczne talenty manualne (dłubie w drewnie) i jest uzdolnionym perkusistą. Nigdy nie odmawia pomocy i bierze czynny udział w realizacji wszystkich imprez naszego Towarzystwa.

 

Arkadiusz Stec (BIEGI PRZEŁAJOWE)

Pełni funkcję Prezesa Zarządu. W Active Silesia skoncentrował się na organizacji imprez biegowych. W ten sposób promuje swoją wizję aktywnego wypoczynku w lesie. Zainteresowania:  biegi przełajowe, ornitologia, technika lotnicza, fotografia i rysunek, metal art.Nasz prezes wspiera wszystkie realizowane projekty i pilnuje żeby każdy czuł się potrzebny i doceniony.

Active Silesia Rybnik 2016