O Nas

Śląskie Towarzystwo Aktywnej Rekreacji “Active Silesia” powstało w 2016 r.

Naszym głównym celem jest promowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego. Nasi Członkowie podejmują się organizacji różnych imprez i zajęć. Naszą flagową imprezą jest organizowany przez nas bieg terenowy – Rybnicki Bieg Nocny Halloween. W ubiegłym roku na starcie stanęło 140 zawodników. Chcemy, żeby ta impreza wpisała się na stałe w kalendarz imprez biegowych w regionie.  W tym roku (2018) już po raz trzeci startujemy z naszym treningiem wiosennym – Niedziela na “5”.

foto by Active Silesia 2017r.

Co nas odróżnia od pozostałych  grup biegowych – dedykujemy trening dla osób początkujących (stosujemy marszobiegi) biegamy głównie po lesie i nie mamy nic przeciwko, kiedy na treningu pojawiają się psiaki. Więcej na temat treningu znajdziecie na naszym profilu społecznościowym – kliknij tutaj!

Nasze plany są ambitne.

W tym roku rozpoczęliśmy  kolejny nasz  projekt – PasJA, czyli spotkania z ludzkimi, którzy inspirują do odkrywania nieznanego. Jedno spotkanie już z nami, naszym gościem był podróżnik, p. Piotr Kulczyna, który przemierza bezkresne obszary swoją czerwoną “terenówką”.

Chcemy zachęcać ludzi do czynnego udziału w organizowanych przez nas wydarzeniach, które promują zdrowy stylu życia w zgodzie z otaczającą przyrodą.

Zapraszamy na nasze imprezy

 

AS

Outdoor Activities